Przeszczep włosów Cena

Cennik przeszczepu włosów

Konsultacja przed zabiegiem 250 zł
Cena za jeden Graft 13 zł
Przeszczep włosów to minimum 300 graftów – 3900 zł
Przy większej ilości Graftów – powyżej 800 możliwość negocjacji ceny

safer

 

Przeszczep włosów to doskonałe rozwiązanie dla wielu osób, które pragną mieć znów gęste włosy. Wbrew pozorom jego cena nie jest aż tak wysoka, tym samym jest ona uzależniona od wszczepionych ilości kępek włosów. Zatem jakie dokładnie są koszty takiego zabiegu?

Przeszczep włosów cena

Przed samym zabiegiem musi odbyć się konsultacja, podczas której specjalista dokładnie zdiagnozuje przyczynę wypadania włosów i tym samym oszacuje, jaka technika będzie najlepsza do ich uzupełnienia. Koszt takiej konsultacji wynosi 250 złotych.

Przeszczep włosów cennik dla każdego

Na cenę samego zabiegu ma jednak wpływ ilość przeszczepionych graftów, czyli kępek włosów. Jeden graft kosztuje 13 złotych, za cały przeszczep włosów możemy zapłacić około 3900 złotych. W przypadku bardzo dużych ubytków, gdy musimy przeszczepić wiele kępek włosów, od 800 graftów możliwa jest negocjacja ceny.

Istotnie przeszczep włosów to często jedyne rozwiązanie w przypadku, gdy pacjenci cierpią na różnorodne schorzenia, z powodu których łysieją. W przypadku łysienia androgenowego jest to szybki sposób na zwiększenie ilości włosów.